خدمات آموزشی تراز محسابان برنا

آموزش کاربردی و صحیح به پرسنل حوزه مالی در تمامی سطوح از کارشناس تا مدیران یکی از کلیدهای موفقیت بخش مالی و در نهایت شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌باشد، به این دلیل که هم سطح کیفی و فنی پرسنل را بالا برده و هم انگیزه و حس تعلق سازمانی را در پرسنل ارتقاء می دهد. لذا موسسه تراز محاسبان برنا با بررسی و نیاز سنجی‌های صورت گرفته در این حوزه انواع آموزش‌های کاربردی بر اساس نیاز پرسنل بخش مالی را آماده ارائه نموده و به روش‌های مختلف آماده ارائه آن به کارفرمایان می‌باشد.

لیست خدمات آموزشی

آموزش اصول و استانداردهای حسابداری

آموزش کاربردی اصول و استانداردهای حسابداری به پرسنل مد نظر کارفرما توسط روسا و مدیران عملیاتی حسابداری شاغل در صنایع مختلف، به جهت یادگیری هرچه کاربردی‌تر این اصول توسط حسابداران.

آموزش فرآیندهای کاری نظیر فرآیند عملیاتی حقوق و دستمزد، دریافت و پرداخت، انبار و … بر اساس رویه‌های جاری در هر سازمان و شرکت به پرسنل شاغل یا تازه استخدام شده ایشان، به جهت آشنایی هرچه بهتر و سریعتر ایشان با روال‌های کاری و شرح وظایف مربوط به آن‌ها در فرآیند مربوطه.

آموزش کلیه نرم افزارهای عمومی و کاربردی حسابداران نظیر اکسل، اکسز، پاورپوینت و … در دو سطح مقدماتی و پیشرفته به جهت بهبود توانایی و بالا بردن بهره‌وری پرسنل حوزه حسابداری در تهیه و تنظیم گزارشات و ارائه آن به مافوق.

آموزش کلیه نرم‌افزارهای تخصصی حوزه مالی و زیر سیستم‌های مربوطه به پرسنل حسابداری کارفرما و چگونگی کار با ماژول‌های مختلف نرم افزار شرکت‌های معتبر ارائه‌دهنده نرم‌افزارهای مالی به جهت بالا بردن بهره‌وری پرسنل حسابداری شرکت‌ها در استفاده مفید از نرم‌افزارهای مالی بر اساس دسترسی‌های ایجاد شده برای ایشان.

آموزش حسابداری ویژه مدیران سازمان‌ها و شرکت‌ها شامل سرفصل‌هایی مانند گزارش‌خوانی و تجزیه و تحلیل صورت‌های مالی، آشنایی با مفاهیم کاربردی مالیاتی، آشنایی با قوانین ویژه مدیران نظیر قوانین ضد پولشویی و چگونگی پیاده‌سازی و رعایت آن در سازمان مورد نظر و همچنین آموزش نرم‌افزارها و داشبوردهای مالی ویژه مدیران جهت بهره‌برداری از اطلاعات مالی به صورت لحظه‌ای و بروز.