خدمات مالیاتی تراز محسابان برنا

امروزه تمامی کسب و کارها اعم از تولیدی یا بازرگانی، خدماتی یا آموزشی و حقیقی یا حقوقی، به نوعی با مالیات و مباحث مربوط به آن درگیر هستند.

به منظور تسهیل انجام این امور و جلوگیری از بروز اشتباهاتی که منجر به هزینه‌های سنگین برای کارفرمایان میشود، شرکت تراز محاسبان برنا مفتخر است که با تسلط کامل به قوانین مالیاتی کشور، تمامی امور مالیاتی شرکت‌ها و موسسات را به صورت حرفه‌ای و در سریع‌ترین زمان ممکن انجام دهد.

لیست خدمات مالیاتی

تشکیل پرونده مالیاتی

انجام کلیه خدمات مربوط به تهیه و تنظیم مدارک جهت پیش ثبت نام و سپس ثبت نام و اخذ کد مالیاتی همچنین تشکیل پرونده در حوزه مالیاتی مربوطه.

انجام کلیه خدمات مربوط به بررسی پرونده ثبت نامی کارفرما در سامانه دارایی و اقدام جهت رفع نواقص موجود در پرونده.

انجام کلیه خدمات مربوط به فعال سازی کارپوشه مالیاتی کارفرما در سامانه مودیان نظیر اخذ شناسه سکتای مالیاتی، اخذ شناسه کالا/خدمات و ارسال صورتحساب های الکترونیک برای ایشان.

انجام کلیه تکالیف قانونی کارفرما نظیر پلمپ دفاتر قانونی، دفتر نویسی، تنظیم و ارسال اظهارنامه ارزش افزوده، تنظیم و ارسال گزارشات مربوط به معاملات فصلی، تنظیم و ارسال لیست مالیات حقوق، تنظیم و ارسال صورتحساب‌های الکترونیک در سامانه مودیان و اتخاذ واکنش مناسب نسبت به صورتحساب‌های الکترونیک واصله بر اساس اطلاعات و حساب‌های فی‌مابین با طرف حساب‌ها و همچنین تهیه و تنظیم و ارسال اظهارنامه عملکرد سال مالی کارفرما.

بررسی ابلاغیه‌ها و پرونده‌های باز مالیاتی کارفرما و اتخاذ استراتژی مناسب، تهیه مدارک مورد نیاز، تنظیم لایحه دفاعیه مناسب و شرکت در دعاوی مربوطه و در نهایت حل و فصل پرونده های موجود با بهره‌گیری از دانش و تجارب کارشناسان مالیاتی معتمد و خبره.